ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring 1900.

328989. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring 1900.

Blommig klädsel.

Slitage, torkad stoppning, fläckar och skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommig klädsel.

Antal besök: 691