LIKÖRGLAS, 10 st, Boda, 1900-tal.

328965. LIKÖRGLAS, 10 st, Boda, 1900-tal.

10 st Likörglas, 1900-tal.

Medföljer 2 st med kant nagg, går att slipa.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st Likörglas, 1900-tal.

Antal besök: 2 227