ALVAR AALTO. BORD, Artek, 1980-tal.

3289140. ALVAR AALTO. BORD, Artek, 1980-tal.

Lakerad björk med skiva med vit melamin. Längd 130, bredd 85, höjd 71 cm.

Smärre slitage, märken.

Alvar Aalto (1898–1976)

Tema

Design Aalto

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, märken.

Alvar Aalto (1898–1976)

Tema

Design Aalto

Antal besök: 869