KUUTTI LAVONEN. "Aeda", etsning, oramat blad.

3288885. KUUTTI LAVONEN. "Aeda", etsning, oramat blad.

P.P, 2/6, Signerad Kuutti Lavonen, daterad 2009, ca 20x14 cm (55x39).

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Antal besök: 257