LUCIAKRONA, vitmetall, 1950-tal.

3288703. LUCIAKRONA, vitmetall, 1950-tal.

Inre omkrets ca 58 cm.
Höjd ca 13 cm.

Bruk- & åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inre omkrets ca 58 cm.
Höjd ca 13 cm.

Bruk- & åldersslitage.

Antal besök: 309