TRÄKAR, grönmålat, 18/1900-tal.

328866. TRÄKAR, grönmålat, 18/1900-tal.

Med lock. Tre band av järn samt ett av trä runt karet.
Höjd 85 cm.
Diameter 69,5 cm.

Bruksslitage, extensiva färgsläpp, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85 cm.
Diameter 69,5 cm.

Antal besök: 723