CURT CLEMENS. Olja på pannå, "Kyrkogården, Torne hamn", signerad samt daterad 1941.

328839. CURT CLEMENS. Olja på pannå, "Kyrkogården, Torne hamn", signerad samt daterad 1941.

28 x 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 37 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 732