STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

328833. STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitlackerade med bronserade detaljer. Stoppad sits.

Bruksslitage. Tyg med fläckar. Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 819