VÄGGLAMPA, teak, "vägglampa 702", Uno Kristiansson, Luxus, 1957.

328832. VÄGGLAMPA, teak, "vägglampa 702", Uno Kristiansson, Luxus, 1957.

Vridbar arm
Armlängd 79 cm
Kupa höjd 30 cm.

Smärre slitage, smärre repor samt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vridbar arm
Armlängd 79 cm
Kupa höjd 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 616