Ring i förgyllt sterling silver med rundslipade rosa safirer och en odlad pärla
Pärlans diameter 6 mm
Ringstorlek 17,75 mm
Stämplad 925.
Pärlans diameter 6 mm
Ringstorlek 17,75 mm
Stämplad 925.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.