BURK, plåt, "Bagerisirap", Sockerbolaget.

328804. BURK, plåt, "Bagerisirap", Sockerbolaget.

Diameter 24,5, höjd 45,5 cm.

Bruksslitage, bucklor samt mindre skador på omslag. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24,5, höjd 45,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 492