Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
INGA PETTERSSON. Kustlandskap med båt, olja på duk, signerad.
328777. INGA PETTERSSON. Kustlandskap med båt, olja på duk, signerad.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
2 655