FOLKE LIND. färglitografi, signerad och numrerad 228/260.

328773. FOLKE LIND. färglitografi, signerad och numrerad 228/260.

Bildyta 67 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Lind (Född 1931)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 67 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Lind (Född 1931)

Antal besök: 881