SKULPTUR, bronserad metall. Astrid Rietz. Signerad.

328765. SKULPTUR, bronserad metall. Astrid Rietz. Signerad.

Höjd 23.5 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23.5 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 841