Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
SKULPTUR, bronserad metall. Astrid Rietz. Signerad.
328765. SKULPTUR, bronserad metall. Astrid Rietz. Signerad.
Höjd 23.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
715