FRANKLIN MINT, ring, 14K guld med oäkta stenar.

3287372. FRANKLIN MINT, ring, 14K guld med oäkta stenar.

Ring, stämplad FM 14K 585, genombruten dekor. Inre diam ca 19 mm. Vikt ca 3,6 gr.

Bruksslitage. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ytsmuts.

Antal besök: 808