ULLA & GUSTAF KRAITZ. Skulptur. Stengods. Signerad Kraitz och daterad 1978.

32872. ULLA & GUSTAF KRAITZ. Skulptur. Stengods. Signerad Kraitz och daterad 1978.

Höjd 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Antal besök: 998