ROLF LINDSTEDT. färglitografi, " Båtar " signerad, numrerad 41/100, daterad 1981.

328713. ROLF LINDSTEDT. färglitografi, " Båtar " signerad, numrerad 41/100, daterad 1981.

52 x 71 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 71 cm.

Antal besök: 2 187