MATBORD med snurrbar mittskiva, 1900-talets andra hälft.

328711. MATBORD med snurrbar mittskiva, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 120,5 cm.

Slitage, märken, repor, färgbortfall. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 120,5 cm.

Antal besök: 1 170