SIGNIERT TOMAR SCHMIT O. Ä. Fiskare med plattbåtar som fångar fångsten.

328702. SIGNIERT TOMAR SCHMIT O. Ä. Fiskare med plattbåtar som fångar fångsten.

Olja på duk, 1970-tal, signerad nedre höger, oramad. Mått ca. 50 x 60 cm.

Orenat hitta skick, Bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orenat hitta skick, Bra.

HannoVerum
Antal besök: 1 089