GEVÄRSSTOCKAR, 5 st.

GEVÄRSSTOCKAR, 5 st.
3286966. GEVÄRSSTOCKAR, 5 st.

3 st gevär saknar skjutmekanism, längd 113 - 146 cm.

Skador, slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!
3286966. GEVÄRSSTOCKAR, 5 st.

Skador, slitage, rost.

Antal besök: 1 979