HÄNGARE, för galgar, "Ycki", 1900-talets mitt.

328677. HÄNGARE, för galgar, "Ycki", 1900-talets mitt.

Hållarens storlek, längd 48, höjd 37 cm
Medföljer gör 7 galgar.

Smärre slitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer gör 7 galgar.

Smärre slitage samt repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 668