HALSBAND, 18 K, 1900-tal.

HALSBAND, 18 K, 1900-tal.
3286726. HALSBAND, 18 K, 1900-tal.

X-länk
Längd ca 44 cm
Vikt 15,04 gram.

Mycket fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

X-länk
Längd ca 44 cm
Vikt 15,04 gram.

Mycket fint bruksskick.

Antal besök: 694