Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OLE WERNER MUNCK. "Snapshot", akvarell och oljepastell, signerad och daterad, Munck 2006.
328672. OLE WERNER MUNCK. "Snapshot", akvarell och oljepastell, signerad och daterad, Munck 2006.
Mått: 78x69 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 78x69 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
1 222