TAVLA, kopia, Master Art, Per Ekström.

328658. TAVLA, kopia, Master Art, Per Ekström.

87,5x55 cm.
numrerad 0035.

mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

87,5x55 cm.
numrerad 0035.

mindre slitage.

Antal besök: 7 606