Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
BORDSLAMPA, i from av block, 1900-tal.
32864. BORDSLAMPA, i from av block, 1900-tal.
Höjd inkl. skärm 78 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd inkl. skärm 78 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
872