BESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, Chippendale, 86 delar.

328638. BESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, Chippendale, 86 delar.

12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 12 för-/efterrättsknivar längd 21,5 cm, 12 för-/efterrättsgafflar längd 18 cm, 12 för-/efterrättsskedar längd 18 cm, 6 bakelseskedar, 2 smörknivar, 2 kompottskedar, 1 serveringssked, 1 serveringskniv.

Repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, bruksslitage.

Antal besök: 880