12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 12 för-/efterrättsknivar längd 21,5 cm, 12 för-/efterrättsgafflar längd 18 cm, 12 för-/efterrättsskedar längd 18 cm, 6 bakelseskedar, 2 smörknivar, 2 kompottskedar, 1 serveringssked, 1 serveringskniv.
Repor, bruksslitage.
Repor, bruksslitage.