3 st fat. Märkta GAB Stockholm. Kattfot. S. S8 (1944) och U8 (1946). Diameter 7,2 cm
SIlverskål. Märkt 835. Kattfot. S. Längd 13,5 cm
Silverskål. Märkt JHL. SC. Stockholm. Kattfot. S. N9 (1963). Längd 9,8 cm
Silverfat. S&Co. B. Längd 9,5 cm.
Normal bruksslitage.
Normal bruksslitage.