CALLE JOHANSSON. Mot gult, olja på duk, signerad.

328595. CALLE JOHANSSON. Mot gult, olja på duk, signerad.

33x27cm.

bruksslitage.

Calle Johansson (1910–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

33x27cm.

bruksslitage.

Calle Johansson (1910–1989)

Antal besök: 960