TESERVIS, 37 delar, "GRAND", Athur Percy Gefle.

328592. TESERVIS, 37 delar, "GRAND", Athur Percy Gefle.

12 assietter, 12 tefat, 10 tekoppar, tekanna, sockerskål med lock, gräddsnipa.

Krackeleringar, missfärgningar, slitage på gulddekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 901