BORDSKANON, Krantz Annons, Tyskland, 1900-tal.

328591. BORDSKANON, Krantz Annons, Tyskland, 1900-tal.

Längd 34, bredd 15, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 005