FIGURINER i porslin, 2 st, hjort, Czecocslovakia samt häst, GDR.

328533. FIGURINER i porslin, 2 st, hjort, Czecocslovakia samt häst, GDR.

Hjort i grönska, stämplad Czecocslovakia
Höjd 20 cm
Längd 28 cm
Häst med lyft framben, stämplad GDR
Höjd 25 cm.

Bruksskick
Hjort med lagat bakben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm
Längd 28 cm
Höjd 25 cm.

Bruksskick
Hjort med lagat bakben.

Antal besök: 1 266