Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
JENÖ KARPATHY. Motiv från Danau, olja på duk, signerad.
328505. JENÖ KARPATHY. Motiv från Danau, olja på duk, signerad.
84 x 127 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
84 x 127 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 247