Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Spelande kvinna, olja på duk, signerad T. Stein 67.
328503. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Spelande kvinna, olja på duk, signerad T. Stein 67.
135 x 108 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
135 x 108 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
896