BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

3285027. BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt.

Välvd form med 2 st lådor, stenskiva.
Fanérad i mahogny.
Längd 73, bredd 41, höjd 77,5 cm.

Bruksslitage, mindre avslag på stenskivans baksida, enstaka fläck.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanérad i mahogny.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 530