BORDSLAMPOR, keramik, Bendab, 1900-tal.

328501. BORDSLAMPOR, keramik, Bendab, 1900-tal.

Höjd ca 46 cm utan skärm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 46 cm utan skärm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 011