STOLAR, ett par, teak, 1900-talets mitt.

328480. STOLAR, ett par, teak, 1900-talets mitt.

Flätad sits
Rygghöjd 90, sitthöjd 44, sittdjup 40 cm.

Bruksslitage, smärre slagmärken samt mindre skada på flätningen på ena stolen, smuts samt mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flätad sits

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 699