SKÅL, på fot, glas, Simon Gate, Sandvik, 1900-talets mitt.

328471. SKÅL, på fot, glas, Simon Gate, Sandvik, 1900-talets mitt.

Skål på fot i röktonat glas.
Övre diameter 19,5, höjd 13,5 cm.

Ej signerad, repor på undersidan av skålens fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål på fot i röktonat glas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 296