ROGER DUDANT. Olja på duk, "Construction", signerad, daterad 67.

328463. ROGER DUDANT. Olja på duk, "Construction", signerad, daterad 67.

Roger DUDANT (1929-1991)

53x80 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Roger DUDANT (1929-1991)

53x80 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 621