ULF TROTZIG. Komposition. Olja på duk. Signerad Trotzig.

32844. ULF TROTZIG. Komposition. Olja på duk. Signerad Trotzig.

33 x 24 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 24 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 1 786