WALDEMAR SJÖLANDER. Arbetande kvinnor, olja på duk, Liljevalchs Konsthall 1952, signerad.

328422. WALDEMAR SJÖLANDER. Arbetande kvinnor, olja på duk, Liljevalchs Konsthall 1952, signerad.

70 x 88 cm.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 88 cm.

Antal besök: 1 608