LARS HELLSTEN. Skål/fat, glas, Orrefors, Signerad.

3284194. LARS HELLSTEN. Skål/fat, glas, Orrefors, Signerad.

Observera storleken!

Höjd: ca 13 cm.
Diameter: ca 45 cm.

Signerad: "orrefors 959420 Lars Hellsten EA 1-89".

Små repor på botten.

Lars Hellsten (Född 1933)

Tema

Guldkorn från Glasriket

Gör en kostnadsfri värdering!

Observera storleken!

Höjd: ca 13 cm.
Diameter: ca 45 cm.

Små repor på botten.

Lars Hellsten (Född 1933)

Tema

Guldkorn från Glasriket

Antal besök: 509