HANDMÅLAD AFFISCH, 1920/30-tal.

3283712. HANDMÅLAD AFFISCH, 1920/30-tal.

Ca. 90x60 cm.

Skador, nålhål, hörn med bit borta.

Tema

Affischkonst: Del I

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 90x60 cm.

Tema

Affischkonst: Del I

Antal besök: 831