99. WOLFGANG THOMS. Olja på duk.

99. 328317. WOLFGANG THOMS. Olja på duk.

Wolfgang Thoms (1926 - 1986, Tyskland); Olja på duk, undertecknad och daterad, ramad. Mått ca 59 x 69 x 7 cm, målning 40 x 50 cm.

Ram skadad.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram skadad.

Katalognr
99

14. Auktion - Sommer 2016

Antal besök: 1 806