Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFGRUPP, 1900-talets mitt, grön plyschklädsel.
328308. SOFFGRUPP, 1900-talets mitt, grön plyschklädsel.
Soffans längd 140 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Soffans längd 140 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
923