Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Taklampor
PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft, diameter ca. 61 cm.
328306. PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft, diameter ca. 61 cm.
Teak och plast.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Teak och plast.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 091