PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft, diameter ca. 61 cm.

328306. PLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft, diameter ca. 61 cm.

Teak och plast.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och plast.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 241