STOLAR 'Trinidad', 4 st, Nanna Ditzel, Fredericia Furniture.

328241. STOLAR 'Trinidad', 4 st, Nanna Ditzel, Fredericia Furniture.

Svartlackerade stolar med stomme svartlackerat stål, modell 3298, formgiven 1992.

Bruksslitage i form små repor och tryckmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 114