328214. KAFFESERVIS, 41 delar, porslin, Eschenbach, Tyskland.
Kaffekanna
Gräddkanna
Sockerskål
12 Kaffekoppar
12 Kaffefat
12 Assietter
Kanna, PMR, Jaeger & Co, Tyskland
Fat, PMR, Jaeger & Co, Tyskland.
Mindre bruksslitage.
2 Kaffekoppar med litet nagg.