BO HULTÉN. Springande flicka, färglitografi, signerad 70.

328202. BO HULTÉN. Springande flicka, färglitografi, signerad 70.

Bildstorlek 45 x 33 cm.

Glaset löst.

Bo Hultén (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 45 x 33 cm.

Glaset löst.

Bo Hultén (Född 1945)

Antal besök: 2 093