BLOMBORD, rotting, bambu, 1900-tal.

3281834. BLOMBORD, rotting, bambu, 1900-tal.

längd 94 cm
höjd 32 cm
bredd ca 42 cm.

åldersslitage, ställvis slitage, märken/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 94 cm
höjd 32 cm
bredd ca 42 cm.

Antal besök: 358